En İyi Polonezköy Kahvaltı Mekanları

En İyi Polonezköy Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı günün hem en önemli öğünü hem de insana huzur veren bir aktivitesidir. Bahar ve yaz aylarında havaların ısınmasıyla da açık havada yapılacak bir kahvaltı, özellikle çalışan insanlar için haftanın tüm yorgunluğu alıp götürecektir. Bizlerde şehrin gürültüsünden uzak olmanızı sağlarken aynı zamanda huzurlu bir sabah kahvaltısı yapabileceğiniz Polonez köy kahvaltı mekanlarını sizler için derledik.

Polonezköy Polina

polonezköy poline kahvaltı

Doğal ve ev yapımı ürünleriyle hazırlanan serpme kahvaltının tadını, doğanın içinde çıkarabileceğiniz bir mekan. Ev yapımı reçelleri ve pastalarıyla, ağaçlar altındaki yerlerinde saatlerce sürebilecek bir kahvaltı keyfi yaşanabilir. Hatta nam salmış olan Cabbar isimli papağanıyla da tanışabilir, kahvaltı sonrasında da huzurlu bir hamak keyfi yaşayabilirsiniz.

Stella

stella kahvaltı

Polonezköy kahvaltı keyfinin en güzel yaşanabileceği diğer bir mekan olan Stella, yüksekte yer alan ve orman manzarasıyla huzur veren bir mekandır. Ayrıca çocuk oyun alanının da bulunması, çocuklu aileler için kahvaltı keyfinin bölünmesini engellemektedir. Sabah kahvaltısı dışında mangal yapmak için de kullanılan bir piknik mekanı olduğunu da hatırlatmak da fayda var.

Yeji Dohoda

polonezköy kahvaltı salonları

Merkezde konumlanmış bir mekan olan Yeji Dohoda, doğanın içinde ve yeşilin her tonunu görebileceğiniz bir kahvaltı mekanıdır. Doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan kahvaltısı sayesinde hem temiz havanın hem de kahvaltılık malzemelerin tadını sonuna kadar alacaksınız. Aynı zamanda kendin pişir kendin ye imkanı sunan Yeji Dohoda, Polonezköy kahvaltı mekanları arasında öne çıkan bir mekandır.

Obora Et Mangal Polonezköy

polonezköy obara et mangal

Doğayla iç içe olmanızı sağlayacak diğer bir mekan olan Obora Et Mangal, kümesten alınan yumurtalarla, Polonezköy balıyla, ev yapımı reçeller ve pekmezlerle beraber bahçede yetiştirilen sebzeleriyle hazırlanan bir kahvaltının yapılabileceği bir mekan. Aynı zamanda tüm bu doğallıkları doğayla baş başa yaşamanızı sağlayarak ön plana çıkıyor.

Leonardo

polonezköy leonarda kahvaltı

Alışılmışın dışında bir kahvaltı deneyimi yaşamak isteyenlerin kesinlikle ziyaret etmesi gereken bir mekandır. Polonya, Slav, Avusturya ve Fransız mutfaklarının örneklerinin bulunacağı kahvaltı deneyimi, yaş ve kış mevsimi boyunca kesintisiz bir şekilde sunuluyor. Kiraz ağaçlarıyla dolu olan bahçesinde özel kasap sucuğu ve kişiye özel omleti ile eşsiz bir kahvaltı keyfi yaşayacaksınız.

Polonezköy Köşem Kahvaltı ve Mangal

polonezköy kahvaltı fırsatı

Polonezköy kahvaltı mekanları arasında doğayla iç içe bir kahvaltının yapılabileceği diğer bir mekan olan Köşem Kahvaltı ve Mangal, serpme kahvaltısıyla huzurlu bir kahvaltı deneyimi sunuyor. Kahvaltı içeriğinde yer alan köy yumurtası ve köy ekmeği sayesinde de şehirde uzak kaldığımız tatlarla buluşmamız sağlanıyor.

Karçma Kriha

Polonezköy Karçma Kriha

Çocuklar için oyun parkının yer aldığı mekan, çocuklu aileler için tercih edilebilecek bir yerdir. Orman manzaralı restoranda hem manzaranın hem de leziz tatların keyfini çıkarabilirsiniz. Mekanda yağmurlu havalara karşı tedbir olarak kapalı bir alan da bulunmaktadır. Bu sayede kahvaltı keyfinin bozulmasına fırsat verilmemektedir. Yaz aylarında ise güneşin tadını çıkarmak için bahçedeki minderler tercih edilmektedir.

Klon Jawor Butik Otel

Polonezköy Klon Jawor Butik Otel

Polonezköy kahvaltı için tercih edilebilecek bir başka mekan, Klon Jawor Butik Otel & Kahvaltı Et Mangal’dır. Konaklama hizmeti ile beraber restoran hizmeti de sunmaktadır. Kahvaltı hizmetinin 15 Mart- 15 Kasım tarihleri arasında serpme kahvaltı olarak verildiğini de hatırlatmak da fayda var! Ayrıca kahvaltı dışında adından da anlaşılacağı üzere mangal ve et keyfi de yapmanız mümkündür.

Ayşe Teyze Bağ Bahçe

Polonezköy Ayşe Teyze Bağ Bahçe

Özel günler için de tercih edilen Ayşe Teyze Bağ Bahçe, Polonezköy kahvaltı mekanı için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Serpme kahvaltıyla beraber demleme çaydanlık masaya getirilerek piknik ortamında bir kahvaltı deneyimi sunulmaktadır.

Polonezköy Çamlıbel Piknik

Polonezköy Çamlıbel Piknik

Gerçek bir orman havasında kahvaltı yapmak isteyenler için Çamlıbel Piknik ideal bir yerdir. Çim yerine toprağa basarak tüm negatif enerjinizi atabilirsiniz. Zengin kahvaltı tabakları ile beraber ızgara et çeşitleri de sunulmaktadır. Büyük ağaçlar altında hem bir piknik ortamı hem de kahvaltı deneyimi yaşamak isteyenler gönül rahatlığıyla burayı tercih edebilir.

Diğer mekan tavsiyelerimiz için Yeme İçme kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

cagdev

Kodlamayı sevdiği kadar yazı yazmayı da seven adam!

En İyi Polonezköy Kahvaltı Mekanları için yorumlar