İmtiyaz Sahibi / Grantee
Arif GÜVENÇ / arif@voynn.com


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Can GÜLDÜR / cg@voynn.com

Yazılım/Geliştirme
Erdinç Taze / erdinc@voynn.com


Editörler / Editors

Dilan Doğan / dilan@voynn.com
Çağlar Aktürk/ caglar@voynn.com
Yasemin Koç/ yasemin@voynn.com
Ali Kurnaz / ali@voynn.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Erhan Taze / erhan@voynn.com


Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Kutluay Ceylan / kutluay@voynn.com


Mali Müşavir / financial advisor

SMMM Süleyman Bodur / suleyman@voynn.com


Reklam / Advertise

Arif GÜVENÇ / arif@voynn.com 

Murat Oğrak / murat@voynn.com


Adres:
 Çalkaya Mah. Bahar Sok. No:13 Aksu/Antalya
Tel: (242) 427 44 11 – 0 (5302 540 79 43
E-Mail: info@voynn.com


YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı