Fahriye Evcen Makyajı Nasıl Yapılır

Fahriye Evcen Makyajı Nasıl Yapılır

Fahriye Evcen tv dünyasında adından sıklıkla söz ettiren ünlüler arasında. Zaman zaman Türkan Şoray’a benzetilmesi zaman zaman sesiyle adından söz ettirmesinin yanında en çok güzelliği ile dikkat çekiyor. Fahriye Evcen’in doğal güzelliğinin yanında yaptığı makyajın da çok önemli olduğunu söylemeden olmaz. Bu makalemizde Fahriye Evcen makyajı nasıl yapılır püf noktaları nelerdir onlara değineceğiz.

fahriye evcen makyajı

Fahriye Evcen Yüz Makyajı

  •  Seçeceğiniz marka primer ürünü eliniz ile iç yanak, alın, burun ve çene bölgenize aydınlık olmasını istediğiniz yerlere hafif bir şekilde sürün ve fırça yardımı ile dağıtın. Bizim tavsiyemiz Smashbox photo finish foundation primer
  •  Maybelline fit me matte and poreless fondöten. 120 numara bu fondöteni eliniz ile yanak, çene, alın ve burun ucuna sürün. Makyaj süngeri yardımı ile dağıtın.

fahriye evcen yüz makyajı

  • Gözaltı morluklarını kapatmak için maybelline fit me concealer 10 numarayı kullanmanızı tavsiye ederiz. 
  •  Aydınlatıcı bir kapatıcıyı t bölgenize uygulayın. Üçgen bir aydınlık yakalayacaksınız.
  •  Pudra ile gözaltı ve çenenizi pudralayınız. The balm cosmetics brow pow blonde kaş farı ile kaşlarınıza dokunuşlar yapınız.

Fahriye Evcen Göz Makyajı

fahriye evcen göz makyajı

Fahriye Evcen için en önemli nokta göz makyajı. Bohem şıklığını göz makyajıyla tamamlayan Evcen makyajı için wet n wild single eyeshadow creme brulee farını kullanmanızı tavsiye ederiz. Farı göz kapaklarına ve kaş altına uygulayın. Lorac pro palette 1.versiyon taupe rengini göz kapağına uygulayın. Kaş altı için aynı paletten cream rengi sürün. Expresso rengi ile farın üzerinden geçin ve sürdüğünüz renkleri yumuşatın. Alt göz kenarına da expresso uygulaması yapın. Göz pınarlarınızı aydınlatın. Paletteki siyah far ile tüm kirpik diplerini boyayın. Alt göz içine göz kalemi sürün ve eyeliner uygulaması yapın. Eyeliner de küçük bir kuyruk olmalı. Elmacık kemiklerini belirginleştirmek için milani baked blush luminoso allığı kullanabilirsiniz.

Konu ile ilgili yakından ilgili Fotoğraf Makyajı Nasıl Yapılır konulu makalemize göz atabilirsiniz.

Arif GUVENC

Bulut ve İklim'in babası. Nazlı'nın hayat arkadaşı. 39 yaş. Ziraat Mühendisi. #voynn.com'da çalışıyor. #güvençgiller familyasından. Yemeyi, içmeyi pek sevmez ama gezmeye bayılır. Şimdilik 14 ülke gördü ama hedef en az 50 ülke. Gezi anılarını da yakında voynn.com'da okuyabileceksiniz....

Fahriye Evcen Makyajı Nasıl Yapılır için yorumlar